Om oss

Rørservice AS er en rørleggerbedrift som ble etablert i 2013. Vi utfører arbeid for private og næringsliv, og har de nødvendige sertifikater og sentral godkjenning.
Materiell og utstyr som leveres av oss, er av anerkjente leverandører, og har god kvalitet og lang levetid. Fagkunnskap gir trygghet!

Ronny Løset

Daglig leder og rørleggermester

Tlf: 907 65 670

e-post: ronny@rindalrs.no

Knut Nergård

Prosjektleder

Tlf: 950 58 990

e-post: knut@rindalrs.no

Anders Skei

Prosjektleder

Tlf: 471 71 404

e-post: anders@rindalrs.no

Svein Løset

Rørlegger

Tlf: 452 31 198

e-post: svein@rindalrs.no

Odd Einar Tørset

Rørlegger

Tlf: 958 78 198

e-post: odd.einar@rindalrs.no

Ronny Møkkelgård

Rørlegger

Tlf: 912 45 687

e-post: ronny.m@rindalrs.no

Hans Polden

Industrirørlegger

Tlf: 988 69 034

Per Øyen

Rørlegger

Tlf: 900 52 843

Arne Skjølsvold

Rørleggermester

Tlf: 907 02 518

e-post: arne@rindalrs.no

I

Sara Reiten

Rørlegger

Tlf: 481 52 166

John Ola Tellesbø

Rørleggerlærling

Tlf: 468 04 205

Bjørn Magne Hyldbakk

Industrirørlegger

Tlf: 476 39 984

Silje Kristin Berset

Kontormedarbeider

Tlf: 908 77 153

e-post: silje.kristin@rindalrs.no

John Olav Baatvik

Rørlegger

Tlf: 908 91 618

Håkon Løften

Rørlegger

Tlf: 468 20 028