Om oss

Rindal Rørservice AS er en rørleggerbedrift som ble etablert i 2013. Vi utfører arbeid for private og næringsliv, og har de nødvendige sertifikater og sentral godkjenning.
Materiell og utstyr som leveres av oss, er av anerkjente leverandører, og har god kvalitet og lang levetid. Fagkunnskap gir trygghet!

VVS Fagmann er Brødrene Dahls kundekonsept for små og mellomstore rørleggerbedrifter. Når du velger en VVS fagmann-rørlegger kan du føle deg trygg på at du velger en rørlegger med tilgang til et bredt utvalg produkter i høy kvalitet. VVS Fagmann-rørleggeren gir deg sikker installasjon, full reklamasjonsrett og godkjent dokumentasjon.

Ronny Løset

Daglig leder og rørleggermester

Tlf: 907 65 670

e-post: ronny@rindalrs.no

Knut Nergård

Prosjektleder

Tlf: 950 58 990

e-post: knut@rindalrs.no

Svein Løset

Rørlegger

Tlf: 452 31 198

e-post: svein@rindalrs.no

Odd Einar Tørset

Rørlegger

Tlf: 958 78 198

e-post: odd.einar@rindalrs.no

Ronny Møkkelgård

Rørlegger

Tlf: 912 45 687

e-post: ronny.m@rindalrs.no

Hans Polden

Industrirørlegger

Tlf: 988 69 034

Per Sande

Rørlegger

Tlf: 900 52 843

Ivar Maalen

Industrirørlegger

Tlf: 951 98 396

Arne Skjølsvold

Rørleggermester

Tlf: 907 02 518

e-post: arne@rindalrs.no

John Ola Tellesbø

Rørleggerlærling

Tlf: 468 04 205

Silje Kristin Berset

Kontormedarbeider

Tlf: 908 77 153

e-post: silje.kristin@rindalrs.no

Anders Skei

Rørlegger

Tlf: 471 71 404

e-post: anders@rindalrs.no